פורטל המנעולנים המוביל בישראל


הזמנת מנעולן לצורך כיוון דלתות, הידוע גם כאיזון דלתות, מתרחשת בבתים ישנים בעיקר. אם הזמן הדלת שוקעת או זזה על הצירים שלה עקב שחיקה, מה שגורם ל 2 בעיות מרכזיות:

 

 1. אי אפשר לנעול את הדלת או שמאוד קשה לנעול אותה.
 2. היא נגררת על הרצפה.

 

בחלוקה גסה, ניתן אנשים מתייחסים לתקלה הזו ב 4 דרכים. אלה שמזעיקים מיד מנעולן. אלה שמנסים לתקן בעצמם את הדלת, אלה שפשוט ממשיכים להשתמש בה למרות הכל ואלה שדוחים את התיקון עד שהוא יהיה הכרחי. חשוב לציין: העברת התיקון בתקלה למומחה מקצועי הינה חשובה. כך תמנעו מצב שהדלת לא תינעל בכלל. גרוע מכן, פלדלת היא אינה דלת קלה כמו דלת פנים. לא אחת אנשים ניסו להוריד אותה מהצירים ולהחזיר אותה למקום, מעדו ונפצעו תוך כדי התהליך כי הם לא העריכו את המשקל בצורה נכונה.

לפעמים הבעיה היא בצלינדר

לא אחת קורה שתקלות לא מאובחנות בצורה נכונה. לכן חשוב כל-כך, במידה ואתם גרים באזור הדרום, להזמין מנעולן בבאר שבע, על מנת שיאבחן את התקלה וימצא אתה דרך הנכונה לטפל בה. לפעמים כל מה שצריך לעשות הוא להחליף את הצלינדר. יחד עם זאת, לא אחת קורה שמנעולנים מגלים שהתקלה שאין כל קשר לצלינדר, ובכל זאת הם ממליצים על החלפה, כדי להרוויח עוד כמה מאות ₪. לכן חשוב להזמין מומחה ממקור אמין ולשהות אתו בזמן התיקון.

כיוון דלתות פנים

נדיר מאוד שמזמינים מנעולנים במטרה לאזן את דלתות הפנים. כל אחד יכול לעשות זאת בקלות. במקרים רבים, כאשר עוברים דירה, המובילים מסירים את הדלתות ומחזירים אותם למקום כדי שיהיה קל יותר להעביר דברים. לפעמים עושים זאת בזמן שיפוץ על מנת למנוע נזק לדלת. בכל אופן, כל אחד יכול לעשות זאת בקלות. רק במידה ולא הצלחתם או שאין מי שיעזור לכם, כדאי להזמין מנעולן לצורך מטרה זו.

מה קורה אם לא מטפלים בתקלה בזמן?

כאמור, מי שדוחה את הטיפול בתקלה, בין אם מדובר בדלת פנים או חוץ עלול להחמיר את הבעיה ולמצוא את עצמו באחד המצבים הבאים:

 1. פגיע ברצפה מכיוון שהדלת נגררת.
 2. אי יכול נעילה של הדלת.
 3. גרימת נזק למשקוף כך שיהיה צורך להחליף אותו.
 4. גרימת נזק לצלינדר וכך גרימה להוצאה נוספת לתיקון הדלת.
 5. פגיעה בצירי הדלת כך שיהיה צורך להחליף אותם.
Comments are closed.


 • החלפת מנעולים
 • החלפת צילינדרים
 • פריצת דלתות
 • מחירים משתלמים


צור קשר

שם (חובה)

טלפון

דואר אלקטרוני (חובה)

תפריט
פוסטים אחרונים