פורטל המנעולנים המוביל בישראל

         דלת נעולה ?


אין כל ספק – עמידה מול דלת נעולה, כאשר אתם מבקשים להיכנס לבית/לעסק/לרכב, עלולה להיות חוויה מתסכלת ביותר. כמו כן, חוסר האונים הזה יכול לקפל מאחוריו גם סכנה או נזקים כספיים של ממש. לעיתים, הדלת חייבת להיפתח באופן מיידי וזאת משום שהיותה נעולה מהווה סכנה לילדים ו/או לבעלי-חיים. כאשר עומדים על הפרק עניינים עסקיים, דלת נעולה עלולה לגרום לנזק כספי של ממש (למשל, דחיפות לפתוח את הדלת בעסק לשם מתן שירות ללקוחות). במקרים אלה, סביר להניח כי לא יהיה מנוס מהזעקת מנעולן.

פריצה יכולה להיות דחופה גם כאשר מדובר ברכבים. לדוגמא, ייתכן בהחלט כי בעל הרכב "חייב" להיכנס למכונית על מנת להגיע בזמן ליעד כלשהו. כאשר עסקינן בדלת של רכב פועל, מומלץ שלא להמתין ולהזמין שירותי מנעולן בדחיפות, וזאת בשל חשש מפני התרוקנות הסוללה. כפי שניתן לראות, שירותי פריצה יכולים להידרש בכל זמן, "הן בשגרה והן במתכונת חירום". אי לכך, פורצים רבים מפעילים – בין השאר – שירותי מנעולן 24 שעות ביממה.

מנעולן – זה קורא לכולם

במידה ונתקעתם מחוץ לדלת, אין סיבה להיכנס להיסטריה, ואין זה הזמן להאשמות עצמיות. כמעט כל אחד מאיתנו יזדקק – במוקדם או במאוחר – לשירותי מנעולן. ניתן כיום להשיג שירותי פריצה כמעט בכל מקום בארץ, ואין כל קושי למצוא מנעולן 24 שעות ביממה. חיפוש קצר ברשת האינטרנט יעלה רשימת פורצים אשר יוכלו להעניק מענה למצוקתכם. החל מפריצת דלתות חוץ ביישובים מרוחקים וכלה בשירותי מנעולן בתל אביב.

יתרה מכך, כפי שצוין לעיל, שירותי פריצה ומנעולנות פועלים בכל שעה במהלך היום. פעמים רבות, הדלת ננעלת בשעות "בלתי שגרתיות". לדוגמא, באמצע הלילה או בשעות הבוקר המוקדמות. אל דאגה, פורצים רבים מספקים שירותי מנעולן 24 שעות ביממה. חשוב אפוא להדגיש כי המחירים והתעריפים עבור פתיחת הדלת יכולים להשתנות לאורך שעות היום, וזאת משום שפורצים המפעילים מוקד מנעולן 24 שעות ביממה נאלצים לא אחת "לקפוץ" לסייע ללקוחות בשעות שונות ומשונות.

פריצת דלת – כמה זה עולה?

 

המחיר עבור שירותי מנעולן מקצועיים נקבע בהתאם למספר פרמטרים – שעת הפריצה, אופי הדלת, מצב המנעול לאחר הפריצה, שירותי התקנת מנעול חדש וכדומה. על פי רוב, מנעולן מיומן יפרוץ כל דלת מבלי להרוס את המנעול הסוגר אותה. כמו כן, פעמים רבות, עבודת הפריצה לא תיקח יותר ממספר דקות. במקרים בהם מדובר בעבודה קצרה ומדויקת, הלקוח ישלם רק עבור הקריאה והפריצה. עם זאת, ייתכן בהחלט כי "הסתבכות" בלתי צפויה תדרוש זמן רב יותר לשם פתיחת הדלת. במקרים מסוימים, סיבוכים אלה יבואו לידי ביטוי במחיר הסופי.

חשוב להדגיש כי עצם הזמנת מנעולן לפריצה מחייבת בתשלום עבור הקריאה. כמו כן, קיימים תמחורים שונים בנוגע לסוג העבודה (בתים, עסקים, רכבים, שרשראות, מנעולי וו, כספות וכדומה). אי לכך, מומלץ לברר אודות היקפי המחירים הצפויים עוד כאשר אתם מדברים עם המנעולן בטלפון (מיותר לציין כי ישנה קשת מחירים שונה בין בעלי המקצוע הפרטיים השונים – וזאת בהתאם לניסיון, וותק, מיקום וכו').

כפי שצוין לעיל, אחד האלמנטים המשמעותיים ביותר מבחינת עלות הפריצה הינו שעת העבודה. לדוגמא, כאשר נתקעתם מחוץ לדלת בשעות הקטנות של הלילה, הרי שתיאלצו להזמין פורץ המפעיל מוקד מנעולן 24 שעות ביממה. לאחר פתיחת הדלת, אין ספק כי תאלצו "לשלם" מחיר נוסף על השעה המאוחרת.

מנעולן בתל אביב

 

נתקעתם מחוץ לדירה בתל אביב? מעוניינים לפתוח את הרכב הנעול בדרך חזרה מבילוי? המשרד סגור ואף אחד לא יכול לפתוח אותו? ייתכן בהחלט שאתם זקוקים לשירותי מנעולן בתל אביב. כ-400,000 ישראלים גרים בתל אביב, ומדי יום מגיעים אליה מאות אלפים נוספים לצורכי בילוי ומסחר. כמו כן, מאות ואלפי תושבים מתל אביב והסביבה מוצאים את עצמם "נעולים מבחוץ" בכל יום. אין צורך להילחץ, ניתן בקלות רבה למצוא מנעולן בתל אביב אשר יעניק מענה לסיטואציה המתסכלת.

ישנן מספר דרכים באמצעותן ניתן לאתר מנעולן בתל אביב. ראשית, הדרך הפופולארית ביותר הינה באמצעות האינטרנט. חיפוש קצר ברשת יאפשר לכם להזעיק בתוך זמן קצר מנעולן בתל אביב מתוך רשימת פורצים הפועלים באזור. כמו כן, ניתן לקבל שירותי מנעולן בתל אביב מהחנויות הרבות בעיר העוסקות במנעולנות ופריצה. זאת ועוד, המונח "עיר ללא הפסקה" תקף גם לגבי שירותי מנעולן בתל אביב. במילים פשוטות, בדומה לרכישת מזון מהיר או כוס קפה, ניתן כמובן להשיג בתל אביב מנעולן 24 שעות ביממה.  • החלפת מנעולים
  • החלפת צילינדרים
  • פריצת דלתות
  • מחירים משתלמים


צור קשר

שם (חובה)

טלפון

דואר אלקטרוני (חובה)

תפריט
פוסטים אחרונים