פורטל המנעולנים המוביל בישראל


גילוי נאות: אנחנו לא יודעים לעשות כל דבר, לרבות החלפת מנעולים, אבל ישנם דברים שאותם אנחנו יודעים לעשות על הצד הטוב ביותר: מיגון רכבים ובתים, פריצת מנעולים והתקנתם, תיקון ושדרוג מנגנוני נעילה מורכבים, לרבות החלפת צילינדר, פריצת כספות, ייעוץ והדרכה בנושאי נעילה ואבטחה ועוד.

איש מאתנו אינו יכול לדעת מתי ייזקק לשירות פריצת מנעולים. מנגנון הנעילה של דלת עלול להינזק לא רק בגלל פריצה אלא מסיבות שונות. לא אחת נדרשת החלפת מנעולים גם בשל איבוד המפתח היחיד שנמצא ברשותנו או בגלל החשש שהעתק שלו נמצא בידיים לא רצויות ועוד.

הבית אמור להיות המבצר – מקום שמור, מאובטח, בטוח ומוגן. לפעמים חל קלקול במנגנון הנעילה של דלת הכניסה הראשית; לפעמים – לא עלינו – פורצים המבקשים להתנכל לנו ולגנוב מביתנו לא בוחלים בשום אמצעי בכדי לנסות לפרוץ את דלת ביתנו.

חברה המתמחה בהגשת שירות מקצועי בתחום תציע לדוגמא התקנת מנעול נוסף לדלת הראשית, או לחילופין החלפת מנעול, לחיזוק ולהעצמת מנגנון הנעילה ובכך גם לחיזוקו ולהעצמתו של הביטחון העצמי של דיירי הבית.

מאחר שידוע כי אין הברכה שורה אלא בסמוי מן העין- חשוב לוודא כי גם הצילינדר תקין ואפקטיבי. סיבות שונות מצדיקות ואף מחייבות החלפת צילינדר:

  1. כניסה לבית חדש או שכור.
  2. איבוד המפתח או גניבתו.
  3. רצון או צורך להתקין צילינדר משודרג, איכותי ומשוכלל יותר.
  4. ליתר ביטחון- רצויה החלפת צילינדר פעם בשנים אחדות, כדי להיות בטוחים כי גם מי שהצליחו בדרך כל שהיא להשיג מפתח או לשכפלו לא יוכלו להיכנס לבית ללא רשות.

מודעים לגובה הציפיות מאתנו אנחנו מחויבים להעניק ללקוחותינו שירות פריצת מנעולים בכל מקום ובכל שעה. המומחים שלנו המיומנים בכל התחומים הקשורים למנעולים כגון: החלפת צילינדר, החלפת מנעולים, פריצת מנעולים והתקנת אמצעי מיגון ואבטחה שונים יגיעו אליכם בזמן הקצר ביותר לאחר שייקראו לסייע לכם ולחלץ אתכם מהמצוקה.

אנחנו לא יכולים למנוע פריצת מנעולים אבל אנחנו מסוגלים לתקן במהירות וביסודיות את נזקי הפריצה. אנחנו לא יכולים למנוע חבלה במנעולים אבל אנחנו יכולים לבצע החלפת מנעולים לאלתר, ללא דיחוי.

אם שקט וביטחון חשובים ויקרים לכם – אנחנו מציעים לכם שירות מקצועי, אמין ואיכותי של צוות אנשי מקצוע מסורים ומחויבים, אשר יעניקו לכם מענה בכל מה שקשור למנעולים.  • החלפת מנעולים
  • החלפת צילינדרים
  • פריצת דלתות
  • מחירים משתלמים


צור קשר

שם (חובה)

טלפון

דואר אלקטרוני (חובה)

תפריט
פוסטים אחרונים